600 253 653       biuro@mmpoludnie.pl

O FIRMIE - MM Południe Bielsko-Biała

 

MM Południe Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością została założona w roku 2009. Udziałowcy posiadali doświadczenie w branży i założenie wyspecjalizowanej firmy wydało się uzupełnieniem oferty rynkowej. Od samego początku firma realizowała swoje założenia biznesowe jakimi było zwiększanie udziału w rynku rozbiórek oraz wszelakich robót ziemnych. Pozycja firmy umacniała się z upływem czasu, a referencje zdobywane podczas kolejnych zleceń potwierdzają fachowość, rzetelność i solidność firmy.

 

W latach 2011 – 2015 nastąpił gwałtowny rozwój firmy pod względem wielkości realizowanych zleceń jak i stopnia ich trudności. Nie bez znaczenia w tym okresie były firmy zlecające realizację prac – firmy z czołówki firm produkcyjno –handlowych notowanych na giełdzie papierów wartościowych jak i firm zagranicznych – liczących się w branży budowlanej. MMPołudnie Sp. z o.o. realizowało dla tychże firm między innymi rozbiórki na terenie prosperującego zakładu pracy w trybie 24 godzinnym, siedem dni w tygodniu, dwóch hal produkcyjno – magazynowych, oraz jednej części biurowo-socjalnej stanowiącej 30% jednorodnego obiektu (bez zatrzymywania jego codziennej funkcjonalności). Jako załącznik przedstawiamy wykaz wybranych realizacji w latach 2011-2013., prezentacje firmy od strony zakresu działalności, oraz kilka wybranych referencji z realizowanych zleceń.

 

Atutem firmy jest kompleksowość świadczonych usług - od koncepcji, poprzez projekt rozbiórki, procedury administracyjne (pozwolenia, zgłoszenia), wykonawstwo (rozbiórka), utylizacja odpadów również niebezpiecznych.

 

MMPołudnie Sp. z o.o. za swoje silne strony uważa kadrę – zarówno kierowniczą jak i fachowców na każdym szczeblu funkcjonowania firmy. Firma postawiła na rozwój kadry poprzez cykliczne szkolenia, stawiając na profesjonalizm. Atutem jest płaska struktura organizacyjna dzięki której decyzje w firmie podejmowane są bez zbędnej zwłoki z bezpośrednim zaangażowaniem w projekt ze strony Właściciela.

 

Podejmując się trudnych zadań wykwalifikowana kadra musi dysponować odpowiednim parkiem maszynowym, dyspozycyjnym w działaniu, ze stałą obsługą serwisową – mając na uwadze dotrzymywanie harmonogramów robót.

 

W całym zakresie prowadzonej działalności posiadamy polisę OC.

 

Uważamy iż jesteśmy firmą nowoczesną, nie obawiamy się wyzwań. Dotychczasowe realizacje były dla nas cennym doświadczeniem. Zadowolenie firm zlecających z jakości wykonanych przez nas prac np. poprzez kolejne zlecenia, udział w procesach inwestycyjnych jest naszą najcenniejszą wizytówką.

 

Jeżeli powyższe informacje zainteresowały Państwa – jesteśmy gotowi przygotować dla Państwa ofertę na określony przez Państwa zakres prac.

 

 

 

Zapraszamy do kontaktu.