600 253 653       biuro@mmpoludnie.pl

Kontakt

 

 

MM POŁUDNIE Sp. z o.o.
Rozbiórki, roboty ziemne, kruszywa

43-300 Bielsko-Biała
ul. Batorego 8
tel: +48 600 253 653

 

tel. kom.: +48 600 253 653
biuro@mmpoludnie.pl
mmpoludnie@gmail.com


 

Zapraszamy do kontaktu. Napisz lub zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje o naszej ofercie.
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Jesteśmy do Twojej dyspozycji  - 7 / 24 h

 


Informacja o przetwarzaniu danych z formularza kontaktowego

Państwa dane przetwarzane są przez MM Południe spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Batorego 8, 43-300 Bielsko-Biała, tel. 600 253 653, email mmpołudnie@gmail.com, która jest Administratorem Danych Osobowych.

Pobrane od Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu skorzystania z formularza kontaktowego zamieszczonego na stornie internetowej www.mmpoludnie.pl.

Dane osobowe mogą zostać przekazane do firmy hostingowej lub przekazywane organom ścigania, w razie złożenia takiego żądania. Dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy.

Państwa dane osobowe będą przechowywane do momentu zgłoszenia skutecznego sprzeciwu.

Mają Państwo możliwość żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. 

Jednocześnie ponieważ podstawą podania Państwa danych osobowych jest zgoda, w każdym momencie możecie ją Państwo cofnąć. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, bez ich podania nie jest możliwe wysłanie odpowiedzi na Państwa zapytanie.

W przypadku jeżeli uważają Państwo, że przetwarzanie danych następuje w sposób nieprawidłowy mają Państwo prawo złożenia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu ochrony Danych Osobowych).

Zapytaj nas

Zapoznałem się z polityką prywatności i cookies czytaj więcej >>